جستجو:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد خبر : 9952 زمان مخابره: 17 دي 1393 -- 14:28:15 | تعداد بازدید: 2582 نسخه چاپی
رئیس اتاق صنعت، معدن و تجارت استان فارس مطرح کرد

3 توانمندی اوز در حوزه صنعت، معدن و تجارت

رئیس اتاق صنعت، معدن و تجارت استان فارس در جمع کارآفرینان اوز گفت: در بخش اوز سه توانمندی قوی وجود دارد که باید از آن حداکثر استفاده را ببرند
 

 1-تخصص غالب مردم در تجارت که بحث تجارت را می توان منشاء حرکت های مهم دانست 2-ارتباط با خارج از کشور 3-منابع مالی و انسانی.
 
مسعود راثی افزود: در این بخش با وجود کارگروه صنعت و اشتغال می توان از انرژی نوین بویژه خورشید بهره گرفت. چون در منطقه شما بطور توسط 300 روز در سال دارای انرژی خورشید بود، و این منبع پایان ناپذیر است.
 
وی بخش اوز را مستعد گردشگری دانست و اضافه کرد که صنعت گردشگری در کشورمان در حال رشد است و در بخش صنایع دستی نیز می توانید سرمایه گذاری کنید چون سهم بخش صنایع دستی در تولید ناخالص ملی 3 درصد است ولی صنعت خودروسازی زیر 3 درصد است. وی در زمینه مشاوره و تاسیس پارک علم و فن آوری در اوز قول مساعد داد.
 
در این جلسه بخشدار اوز، مسئول خانه فرهنگ و عضو کارگروه صنعت و اشتغال، سردبیر عصر اوز، مسئول انجمن گردشگری و نماینده انجمن خیریه و یکی از کارآفرینان در مورد مسائل و مشکلات و توانمندی های بخش اوز صحبت کردند. و در پایان از کارگاه تولید البسه که توسط بانوان تاسیس شده بو بازدید شد.
 

 

نظرات ارائه شده

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
کد امنیتی:   
ارسال نظر
9952

 
29 خرداد 1403 , 11 ذی الحجه 1445 , 2024 June 18

آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار