جستجو:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد خبر : 10152 زمان مخابره: 7 مهر 1394 -- 11:29:11 | تعداد بازدید: 1438 نسخه چاپی

بولوار شهید رجایی ( بهروزیان) اوز روشن شد

در آستانه عید سعید قربان به همت شهرداری اوز و با پیگیری های عبدالعزیز بخشی زاده به نیابت از یکی از خیرین، بولوار شهید رجایی( بهروزیان) از میدان محمدی تا میدان بادگیر روشن شد.
 

براساس گزارش مهندس نوید خادمپور شهردار اوز هزینه روشنایی به مبلغ 135 میلیون تومان بوده است که این بولوار با مشارکت شهرداری و خیر دلسوز با پیگیری های عبدالعزیز بخشی زاده تامین گردیده است . همکاری اداره برق و این مشارکت موجب شده علاوه بر زیبایی شهر و کاهش تصادفات به تامین بیشتر امنیت شهروندان نیز کمک خواهد کرد.
 
عبدالعزیز بخشی زاده دراین مورد گفت: با پیگیری های انجام شده توسط اینجانب، یکی از خیرین که مایل به ذکر نام خود نیست در تامین هزینه روشنایی این بولوار مشارکت کرده است واین خیر قبلا نیز در روشنایی ۲۰ کیلومتر از خیابان های شهراوز شامل : بولوار شهرداری( رویروی دانشگاه پیام نور، خیابان طلایی ، روبروی مدرسه خوشابی و بولوار خروجی به سمت لار مشارکت داشته است.
 
بخشی زاده افزود: در صورتی که در ساخت جاده دو بانده روبه روی دانشکده بهداشت و هنرستان ارفعی تسریع شود برای روشنایی این جاده نیز اقدام خواهد شد.
 
 
روابط عمومی شهرداری اوز

 

نظرات ارائه شده

شهروند | 12 مهر 1394 | 12:37:06
  • خیلی عالی بود دست تون دردنکندخدا قوت انشاءاله دراینده شاهد روشنایی بیشتردرسطح شهرباشیم. واقعا فکرشون خیلی عالیه . خدا جزای خیر بدهدبه همه دست اندکاران علی الخصوص اقای بخشی زاده وبانی خیر وشهردارمحترم وپیمانکارمحترم پروژه .بازهم دستتون درنکنه خداقوت

      پاسخ دیگران:

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
کد امنیتی:   
ارسال نظر
10152

 
29 ارديبهشت 1403 , 10 ذی القعده 1445 , 2024 May 18

آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار