جستجو:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد خبر : 10505 زمان مخابره: 13 آذر 1401 -- 11:12:46 | تعداد بازدید: 14712 نسخه چاپی

مطالبات شهرداری اوز بر روی میز دکتر سلیمی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها ی کشور

دیدار مسعود کراماتی شهردار و فریبا برازنده رئیس شورای اسلامی شهر اوز با دکتر سلیمی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها ی کشور در تاریخ ۷ آذرماه ۱۴۰۱

دیدار مسعود کراماتی شهردار و فریبا برازنده رئیس شورای اسلامی شهر اوز با دکتر سلیمی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها ی کشور در تاریخ ۷ آذر ماه ۱۴۰۱
 
مهندس مسعود کراماتی شهردار اوز و فریبا برازنده رئیس شورای اسلامی شهر اوز با هماهنگی و همراهی دکتر حسین زاده نماینده پنج شهرستان لارستان، گراش، خنج، اوز و جویم در مجلس شورای اسلامی با دکتر سلیمی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها ی کشور دیدار و مطالبات مورد نیاز شهر و شهرداری اوز را بیان و پیگیری نمودند.
در این دیدار در خصوص مطالبات مورد نیاز شهر اوز شامل تامین ماشین آلات و کمک به تامین اعتبار جهت احداث سایت جدید پسماند از سوی مهندس کراماتی و فریبا برازنده مطرح و پیگیری گردید.
ضمنا جهت اختصاص یک دستگاه خودرو حمل پسماند و خودرو آتش نشانی برای شهر کوره و یک دستگاه خودروی حمل پسماند برای روستای کهنه و شهرک توحید با کارشناسان مربوطه رأیزنی هایی صورت گرفت.
فرماندار خنج، شهرداران خنج، گراش، اوز، جویم و عماد شهر، روسای شوراهای اسلامی شهر گراش، اوز، جویم، بنارویه و عماد شهر نیز در این نشست حضور داشتند.
 
 
 
 


M    M

 

نظرات ارائه شده

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
کد امنیتی:   
ارسال نظر
10505

 
23 تير 1403 , 06 محرم 1446 , 2024 July 13

آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار