جستجو:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد خبر : 10286 زمان مخابره: 11 مهر 1398 -- 21:58:37 | تعداد بازدید: 204 نسخه چاپی

بازدید مجتمع آموزشی-فرهنگی مهر و ماه کرانی از واحد آتش نشانی شهرداری اوز

مجتمع آموزشی-فرهنگی مهر و ماه کرانی اوز به مناسبت 7 مهرماه روز آتش نشانی و 9 مهرماه روز سالمند بهمراه پدربزرگها و مادربزرگهای خود و مربیان و کادر اجرایی مدرسه از واحد آتش نشانی شهرداری اوز بازدید کردند

مجتمع آموزشی-فرهنگی مهر و ماه کرانی اوز به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و نهم مهرماه روز سالمند و به منظور ارتقای سطح دانش و آگاهی دانش آموزان و نونهالان و همچنین آشنایی آنان با قشر جان بر کف آتش نشانان، در روز دهم مهرماه به همراه پدربزرگها و مادربزرگهای خود، مربیان و کادر اجرایی مدرسه بازدیدی از واحد آتش نشانی شهرداری اوز داشتند.
 
موارد آموزشی را عنوان کرده تا در صورت بروز حادثه بتوانند کنترل عمل را بدست بگیرند و کمتر دچار آسیب دیدگی شوند و نیز در مورد نکات ایمنی، کار با کپسول ضد حریق اطلاعاتی ارائه نمودند.
 
این مانور از ساعت 9 صبح با حضور گرم کارکنان زحمتکش واحد آتش نشانی و پدربزرگها و مادربزرگهای عزیز، نونهالان و جمعی از اولیا آنان در محل آتش نشانی شهرداری اوز برگزار شد.
 
یکی از اهداف این بازدید تکریم از پدربزرگها و مادربزرگها بود؛ جوانان دیروزی که تنها یک آرزو دارند و آن این است که در خانه ای آرام در کنار فرزندان و نوادگان خویش روزهایشان را سپری نمایند.
 
در پایان با کیک و شیرینی و چای از مهمانان پذیرایی شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
روابط عمومی شهرداری اوز

 

نظرات ارائه شده

نظرات

ارسال نظر
ارسال به دوستان
نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا    
. نظراتی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود*
کد امنیتی:   
ارسال نظر
10286

 
13 خرداد 1399 , 10 شوال 1441 , 2020 June 01

آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار